Arabské emiráty - ubytování nemanželů [ 1026 ]

Spojené arabské emiráty leží na Arabském poloostrově. Cestovní ruch se koncentruje převážně do emirátu Dubaj, kde se nacházejí luxusní hotely, nádherné pláže a odvážné výškové stavby.
Pravidla fóra
Dovolená s příchutí luxusu a exotiky - tak jsou turisty nejčastějí popisovány Spojené Arabské Emiráty. Ať se již chystáte na dovolenou do Emirátů, nebo se teprve rozhodujete, zda na zájezd do SAE vyrazit, toto fórum vám může poskytnout cenné a praktické informace.
Odpovědět
Viktor
Příspěvky: 9
Registrován: 17 pro 2009, 08:41

Arabské emiráty - ubytování nemanželů [ 1026 ]

Příspěvek od Viktor »

Ahoj,
poradí mi někdo? Chtěl bych se svojí přítelkyní navštívit Emiráty. Slyšel jsem, že když nejsme s přítelkyní manželé, tak bychom mohli mít problémy s ubytováním. Jako že by nás nemuseli ubytovat. Máte prosím někdo nějaké zkušenosti?
Micky
Příspěvky: 11
Registrován: 09 pro 2009, 17:18

Re: Arabské emiráty - ubytování nemanželů [ 1026 ]

Příspěvek od Micky »

Tak o tomhle něco vím, už s tím mám zkušenosti. Pokud tvoje přítelkyně není muslimka, tak budou mít jen nějaké dotazy, maximálně jim můžeš říct, že jste čerstvě oddáni. Když to v recepci vyřizuje muž a žena stojí stranou, tak by se ani nemuseli ptát. Nebo když tě neubytují v jednom, tak půjdeš do jiného, co je na tom za problém?
Můj názor je takový, zabukuj si hotel už tady v Evropě a máš po starosti!!!
Viktor
Příspěvky: 9
Registrován: 17 pro 2009, 08:41

Re: Arabské emiráty - ubytování nemanželů [ 1026 ]

Příspěvek od Viktor »

...jo to by fakt nebyl problém, ale co jsem se díval na hotely na internetu, tak to je samá pěti hvězda a našel jsem i sedmi hvězdičkový copak kradu :-) Tak jsem si myslel že si to zařídíme až tam . Nebo to možná nechám na bráchovi. Já ani moje přítelkyně nejsme muslimové. Díky
Odpovědět