Lyžoval jste někdo v Dubaji

Spojené arabské emiráty leží na Arabském poloostrově. Cestovní ruch se koncentruje převážně do emirátu Dubaj, kde se nacházejí luxusní hotely, nádherné pláže a odvážné výškové stavby.
Pravidla fóra
Dovolená s příchutí luxusu a exotiky - tak jsou turisty nejčastějí popisovány Spojené Arabské Emiráty. Ať se již chystáte na dovolenou do Emirátů, nebo se teprve rozhodujete, zda na zájezd do SAE vyrazit, toto fórum vám může poskytnout cenné a praktické informace.
Odpovědět
standa60
Příspěvky: 11
Registrován: 28 bře 2008, 15:03

Lyžoval jste někdo v Dubaji

Příspěvek od standa60 »

Halo všichni,

mám dotaz. Prý je v Dubaji hala s umělým sněhem a 400 m dlouhou sjezdovkou. Může mi to někdo potvrdit vlastním zážitkem? Normálně lyžuji v Rakousku, ale tohle by mne zajímalo jako rarita.
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1
Registrován: 28 bře 2008, 13:16

Re: Lyžoval jste někdo v Dubaji

Příspěvek od admin »

Já ne, taky by mě to docela zajímalo ;)
niki101
Příspěvky: 6
Registrován: 06 dub 2008, 11:34

Re: Lyžoval jste někdo v Dubaji

Příspěvek od niki101 »

Já osobně jsem tam nebyla, ale kamarádka si to nemohla vynachválit, prý není nic lepšího než si zalyžovat a pak se jít na pláž opalovat :D
Vyprávěla, že ani nemuseli mít žádnou výstroj, vše si lze zapůjčit. Lyžování je tam úžasné, při sjezdu dolů lze sledovat okolní luxusní hotely, nahoru Vás prý vyveze 4sedadlová lanovka a pak už jenom hurá dolů ;)
beton
Příspěvky: 7
Registrován: 06 pro 2009, 13:21

Re: Lyžoval jste někdo v Dubaji

Příspěvek od beton »

Nevím, nevím, mně to spíš připadá jako nějaká snobárna a snad jako atrakce, o které by se po návratu mohlo vyprávět. Možná pro domorodce, kteří jinak nemjí šanci sníh v životě vidět, ale abych letěl do Arabských emirátů kvůli hale s kratičkou sjezdovkou? Takovou najdu v našich horách dnes už na každém menším kopečku. Já bych tam jel kvůli moři a potápění, ale to je jistě věc každého.
Tom@s
Příspěvky: 2
Registrován: 24 srp 2015, 21:05

Re: Lyžoval jste někdo v Dubaji

Příspěvek od Tom@s »

Byl jsem se mrknout, ale nelyžoval. Vypadá to zajímavě ale ceny moc přátelské nejsou.
Odpovědět