Dubaj

Spojené arabské emiráty leží na Arabském poloostrově. Cestovní ruch se koncentruje převážně do emirátu Dubaj, kde se nacházejí luxusní hotely, nádherné pláže a odvážné výškové stavby.
Pravidla fóra
Dovolená s příchutí luxusu a exotiky - tak jsou turisty nejčastějí popisovány Spojené Arabské Emiráty. Ať se již chystáte na dovolenou do Emirátů, nebo se teprve rozhodujete, zda na zájezd do SAE vyrazit, toto fórum vám může poskytnout cenné a praktické informace.
Odpovědět
Hombre
Příspěvky: 7
Registrován: 21 pro 2009, 12:55

Dubaj

Příspěvek od Hombre »

Ahoj
Letos v létě bychom chtěli letět na dovolenou do SAE, už jsme si dokonce vybrali i nějaké hotely. Jenže se pořád nemůžeme nějak dohodnout, zda ten nebo onen hotel. Ještě jsem se nikde nedozvěděl, kolik stojí mimo hotel třeba pití nebo třeba zmrzlina, káva atd.
Byl bych moc rád, jestli mi někdo pomůžete a doporučíte třeba i nějaký hotel a napíšete mi něco o cenách, vím že to tam nebude asi moc levné, ale nějakou představu bych chtěl mít, než se někam vydáme.
Moc děkuji za vaše info a rady.
Ceska
Příspěvky: 4
Registrován: 01 dub 2010, 12:14

Re: Dubaj

Příspěvek od Ceska »

Ahoj,

asi tě moc nepotěším. Co já vím, tak večeře tam stála něco mezi 30 - 50€, pití je také dost drahé, tak cca od těch 5€ atd to už si odvodíš sám ceny. Tam je to fakt hustý.

Když jsme tam byli s kámošem, tak jsme si vybrali hotel ve městě a tam to fungovalo tak, že tě zdrama ráno odvezli na pláž a zase kolem 16:00 nás odvezli zpět do hotelu, který byl v centru a večer, když jsme někam vyrazili, tak to nebyla zas až tak velká pálka, tam bylo spousta možností a i to bylo levnější.

Ty hotely co byly na pláži, tak to všechno stálo nehorázné peníze.
Večer to bylo nádherný, když jsme chodili po Dubaji všechno svítilo. Když chceš něco takového a bydlíš v hotelu na pláži, tak musíš jet do centra autobusem a poslední se vrací kolem 19:00 a to je dost brzy.

Jinak musíš zpět taxíkem, stojí stejně jako u nás.
Pro mne znamená DUBAJ = SEN
misulak
Příspěvky: 7
Registrován: 28 říj 2011, 16:22

Re: Dubaj

Příspěvek od misulak »

Je tam krásne velmi ale tie ceny O_O , možno raz tam prídem opat už skufrikom penez
Ceska
Příspěvky: 4
Registrován: 01 dub 2010, 12:14

Re: Dubaj

Příspěvek od Ceska »

Také si šetřím, abych se tam mohla zase jednou podívat...ale s kufříkem peněz (jooo to je výstižné)
Peršan
Příspěvky: 5
Registrován: 05 srp 2015, 22:09

Re: Dubaj

Příspěvek od Peršan »

Byla jsem v Dubaji s CK na poznávacím zájezdě. Jídlo jsme měli v ceně, takže jsem tam až tak moc neutratila. Bylo to tam krásné
Odpovědět