3 dny v Bangkoku [ 1110 ]

Prosluněný cíl vaší dovolené s koupáním a potápěním na dlouhých bílých plážích ostrovů Phuket, Ko Samui, Pattaya a dalších.
Pravidla fóra
Příspěvky umožňují blíže poznat Thajsko a jeho známé turistické cíle jako Bangkok, Phuket, Pattaya nebo Ko Samui.
Odpovědět
Hanca
Příspěvky: 14
Registrován: 06 led 2010, 07:26

3 dny v Bangkoku [ 1110 ]

Příspěvek od Hanca »

zdravím všechny,

jedu na výlet na 3 dny do Bangkoku. Může mi prosím někdo říct, co bych tam měla určitě navštívit a co nesmím minout. Udělala jsem si takovou listinu. ten první den chci jít určitě na tržiště, tam to prý žije ve dne i v noci a myslím , že jeden den je tak akorát.

- královský palác
- Wat Arun
- Wat Suthat
- Wat Traimit
- Wat Saket
- Wat Indrawihan
- Wat Benchamabophit
- Vimarnmek Palac z pozlaceného týkového dřeva

Ví někdo jak je to všechno daleko od sebe
Hanca
Vodnik
Příspěvky: 6
Registrován: 17 pro 2009, 09:03

Re: 3 dny v Bangkoku [ 1110 ]

Příspěvek od Vodnik »

čus,
tak já si tedy myslím , že bys měla navštívit královský palác, jak už jsi psala Wat Phra Kaeo, královskou kapli. Vimanmek ve čtvrti Dusit, který je celý z pozlaceného týkového dřeva, byl postaven jako letní sídlo na ostrově Ko Si Chang v Pattayi a pak ho přenesli do Bangkoku, Sanam Luang - Národní muzeum. Jak už máš naplánováno náměstí Siam- trhy. Wang Na, chrám ležícího Buddhy taky stojí za návštěvu. Wat Phra Kaeo je součástí královského paláce je zde uložen Smaragdový Buddha nejposvátnější symbol Thajska. Takže na 2 dny toho máš až až možná to ani nestihneš, protože některá místa jsou od sebe dost vzdálena třeba i hodinu pěšky to si tak myslím, protože busem to je na 20 minut.
Přílohy
Thajsko naše pláž
Thajsko naše pláž
Hanca
Příspěvky: 14
Registrován: 06 led 2010, 07:26

Re: 3 dny v Bangkoku [ 1110 ]

Příspěvek od Hanca »

Ty jo to jsem si fakt nemyslela, že to je tak daleko, na mapě to vypadá, že je to docela blízko. No uvidíme, moc díky za rady, už se moc těším Hanca
Odpovědět