Toalety Singapuru-:) [ 1109 ]

Vše pro co zde (zatím) není rubrika
Odpovědět
Lucka
Příspěvky: 6
Registrován: 16 pro 2009, 16:40

Toalety Singapuru-:) [ 1109 ]

Příspěvek od Lucka »

čauky,
prostě bomba, to vám musím říct. Právě jsem se vrátila ze Singapuru. Tomu nebudete věřit, že tam mají průvodce (tištěného) místními toaletami. Je jich tam 500 a mají * nejvyšší kategorie je 5 * a jmenuje se " Happy Toilette" To je co, to už fakt asi někde přehánějí :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Lucka dne 04 úno 2010, 19:22, celkem upraveno 1 x.
Holub
Příspěvky: 14
Registrován: 20 led 2010, 19:11

Re: [ 1109 ] Toalety Singapuru-:)

Příspěvek od Holub »

čus,
docela se mi to líbí, když se třeba dělá okružka Singapurem, tak vidíš některé čtvrti, který jsou totálně špinavý a zanedbaný, tam bych fakt na WC asi nešel. Takhle ty čistý můžeš snadno najít. Někde jsem četl, že se v Singapuru koná každý rok kongres toalet.
Johan
Příspěvky: 10
Registrován: 13 led 2010, 07:06

Re: Toalety Singapuru-:) [ 1109 ]

Příspěvek od Johan »

zdravím,
o toaletním kongresu jsem nic neslyšel. Kámoš mi říkal, že když někdo po sobě na veřejných toaletách nespláchne, tak ho to může stát až 150 jejich dolarů docela šlupka co?

Sám tedy takovou zkušenost nemám. Docela bych si dokázal představit, že by tam byli instalovaný kamery a když někdo nespláchne , tak by se automaticky zamkly dveře a houkala siréna a toho dotyčnýho by zatkli-:)

kategorie WC
ultra čistý*****
super čistý****
hodně čistý***
čistý**


Johan
Pastor
Příspěvky: 7
Registrován: 21 pro 2009, 15:47

Re: Toalety Singapuru-:) [ 1109 ]

Příspěvek od Pastor »

Já jsem četl v novinách, že toaletní kongres se konal Pekingu. Tam to maj taky docela zapotřebí čisté WC, podle mne je tam situace katastrofální.

Pastor
PetraKladenska
Příspěvky: 3
Registrován: 16 lis 2014, 18:24

Re: Toalety Singapuru-:) [ 1109 ]

Příspěvek od PetraKladenska »

Jj, také jsem o tom četla článek, že prý tam mojí úřady začítčistotu toalet přísně kontrolovat.
kella
Příspěvky: 8
Registrován: 02 bře 2015, 12:33

Re: Toalety Singapuru-:) [ 1109 ]

Příspěvek od kella »

můj kamarád tam chodí dost často a tedy, řeknu vám, že mi takový šek donesl ukázat. Já jsem tomu do té doby nevěřila, ale už mi o tom říkat netřeba.
Jemu se to stalo v běhu. Prostě zapomněl spláchnout a už za ním jeli. No nedá se to omluvit.
Panda
Příspěvky: 6
Registrován: 08 dub 2016, 20:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Toalety Singapuru-:) [ 1109 ]

Příspěvek od Panda »

Prostě pokuta za h*vn* ;-)
Odpovědět