Last minute zájezdy

Vše pro co zde (zatím) není rubrika
Odpovědět
Romča
Příspěvky: 1
Registrován: 06 pro 2013, 07:29

Last minute zájezdy

Příspěvek od Romča »

Zdravím, máte radši vybranou dovolou pěkně s předstihem, nebo raději využíváte zájezdů na poslední chvíli? Já last minute ještě nepodnikla, teď mě však oslovil jeden zájezd na lastmoment(tecka)cz a tak nevím, zda mám počítat s nějakými "riziky". Děkuji
Peršan
Příspěvky: 5
Registrován: 05 srp 2015, 22:09

Re: Last minute zájezdy

Příspěvek od Peršan »

Zdravíčko, já už párkrát last minute zájezdy využila, někdy vím, že dostanu dovolenou třeba týden předem, tak potom sháním last minute a hlavně jsou i levnější. Letos jsem zrovna byla na last minute s topfly(.)cz a bylo to supr :)
EvaL.
Příspěvky: 12
Registrován: 22 kvě 2015, 14:00

Re: Last minute zájezdy

Příspěvek od EvaL. »

My chtěli jet na LM několikrát, ale většinou to bylo hodně přebrané. Takže jsme nakonec neletěli nikam :lol: Tedy jednou se skoro zadařilo, ale to jsem zase zjistila, že jsem těhotná, takže také nic :mrgreen: . Prostě máme na LM asi smůlu.
Maruš
Příspěvky: 10
Registrován: 10 srp 2015, 12:31

Re: Last minute zájezdy

Příspěvek od Maruš »

Last minute jsem využila 2x. Oba zájezdy jsem si našla na etravel(.)cz a byla jsem velmi, velmi spokojená.
DomDom
Příspěvky: 4
Registrován: 16 srp 2015, 11:19

Re: Last minute zájezdy

Příspěvek od DomDom »

Teď jsem využil last minute u topfly do Turecka, bylo to moc fajn, jen trochu hektické balení
OlgaT
Příspěvky: 6
Registrován: 15 srp 2015, 15:28

Re: Last minute zájezdy

Příspěvek od OlgaT »

Nev Dama má skvělé nabídky i ceny. Rodiče se teď vrátili ze Španělska a byli moc spokojení :))
Valinka111
Příspěvky: 6
Registrován: 01 zář 2015, 20:31

Re: Last minute zájezdy

Příspěvek od Valinka111 »

Radši s předstihem, ale když není možnost, tak to hold jinak nejde, když někam chcete jet ;) , já využila last minute zatím jednou a neviděla jsem nějaký extra rozdíl ;)
Odpovědět