Počasí o Velikonocích

Co je dobré vědět, co mít připravené a s čím se smířit než vyrazíte do světa
Odpovědět
Xenie
Příspěvky: 5
Registrován: 17 pro 2009, 08:42

Počasí o Velikonocích

Příspěvek od Xenie »

Čauky

chtěla bych s rodinou někam na dovolenou a to mám na mysli koupání. Nemáte někdo potuchy, kam bychom se měly vypravit. Možná máte někdo nějaký link, kde se dá porovnat počasí. Myslím, že velikonoce jsou někdy koncem dubna.

Budu ráda za každé info.
Tetka
Příspěvky: 5
Registrován: 17 pro 2009, 08:39

Re: Počasí o Velikonocích

Příspěvek od Tetka »

Čauky

Podle mne si budeš muset něco vybrat na jižní polokouli. Nevím v té době jestli bude někde na koupání, spíš myslím, že ne. Na takový Řecko můžeš zapomenout, tam bude určitě voda studená, ani v Turecku a v Tunisu tam možná nic moc nebude, ještě Egypt tam to možná půjde, ale prý tam v téhle době fouká docela studený vítr. Všechno také není jen o koupání. Já bych si určitě koupil nějaké výlety, třeba zrovna v Egyptě, tam se to pak dá dobře zvládnout, když nejsou taková vedra.
Uživatelský avatar
bibionka
Příspěvky: 10
Registrován: 29 bře 2008, 11:21

Re: Počasí o Velikonocích

Příspěvek od bibionka »

Ahojky,
tak jsem narazila na vaše články a z vlastní zkušenosti vím, že v dubnu se vykoupeš spíš v exotických destinacích jako je Thajsko, Maledivy, Seychelly, Kuba. Já konkrétně byla na Maledivách, sice je to dražší záležitost, ale k nezapomění. :) Kamarádka byla s rodinou na Kypru, tuším taky někdy okolo Velikonoc, a říkala, že to počasí bylo velice příjemné....tak snad ti můj tip pomůže :)
Bubak
Příspěvky: 3
Registrován: 28 led 2010, 22:37

Re: Počasí o Velikonocích

Příspěvek od Bubak »

Zdravím všechny,
chtěl bych se také přidat do diskuze o dovolené v okolí Velikonoc. Já již několik let létám do Thajska a musím říci, že tam se opravdu ohřejete. Není to sice "klasická" dovolenková destinace a ceny bývají vyšší, ale za tu krásu mi to vždycky stojí. Tak snad jsem nějak pomohl při volbě. Také zasílám link na porovnání teplot stačí vybrat stát, město a přepnout na stupně Celsia http://www.weatherbase.com/
Xenie
Příspěvky: 5
Registrován: 17 pro 2009, 08:42

Re: Počasí o Velikonocích

Příspěvek od Xenie »

Ahojky všichni,
děkuju moc za tipy. S msnželem jsme diskutovali a nakonec vyhrál Kypr konkrétně hotel Atlantica Oasis, tak doufám, že jsme vybrali dobře. :) Kdybyste měl někdo zkušenost s tímhle hotelem budu ráda pokud mi ji písnete. Jinak všem přeji hezké svátky a šťastný Nový rok 2011...... :D
Odpovědět