Mallorca

Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera jsou ostrovy nesoucí název Baleárské. Každý ostrov je něčím vyjímečný, ale všude naleznete křišťálové čisté moře, krásnou přírodu, bohatou historii a mnoho sportovního vyžití.
Pravidla fóra
Největším a nejnavštěvovanějším z Baleárských ostrovů je Mallorca.
Odpovědět
Marty
Příspěvky: 2
Registrován: 10 dub 2008, 12:21

Mallorca

Příspěvek od Marty »

Ahoj, koukám nové fórum. Loni jsem byla na Mallorce v El Arenalu a mohu vřele doporučit!!! Spousta restaurací, barů, diskoték a hlavně nádherné moře s (opravdu) pozvolným vstupem do moře. Pro děti jsou na každém rohu dětská hřiště a na ostrově je opravdu vysoká bezpečnost, každou chvíli jsme viděli policistu buď na kole, v autě a nebo pochůzkáře. Španělé jsou fakt moc milí lidé. Takže pokud letos někam pojedu, tak jedině tam!!! 8-)
carolin
Příspěvky: 22
Registrován: 02 dub 2008, 15:09

Re: Mallorca

Příspěvek od carolin »

No jo to zní fakt pěkně, ale povídá se a viděla jsem to i v televizi, že je na Mallorce hodně němců je to pravda :?
Marty
Příspěvky: 2
Registrován: 10 dub 2008, 12:21

Re: Mallorca

Příspěvek od Marty »

Němců tam je dost. Naštěstí jsem tam byla před sezónou, takže to ještě šlo, v hlavní sezoně to je určitě horší. Kdo letí na Mallorcu a chce klidnější dovolenou tak ať si vybírá města, která nejsou poblíž hlavního města Palma de Mallorca (tam to žije nejvíce)
Maruš
Příspěvky: 10
Registrován: 10 srp 2015, 12:31

Re: Mallorca

Příspěvek od Maruš »

Byla jsem na Malorce jednou s nev-damou a moc se mi tam líbilo. Tak přemýšlím, jestli jet znovu tam a nebo zkusit jiné části Španělska
Valinka111
Příspěvky: 6
Registrován: 01 zář 2015, 20:31

Re: Mallorca

Příspěvek od Valinka111 »

Na Mallorcu bych taky chtěla zajet, ale máme tří-letého synka, takže jedině s cestovkou, nevíte o nějaké, která má i "dětský klub" ?
Valinka111
Příspěvky: 6
Registrován: 01 zář 2015, 20:31

Re: Mallorca

Příspěvek od Valinka111 »

Na Mallorcu bych taky chtěla zajet, ale máme tří-letého synka, takže jedině s cestovkou, nevíte o nějaké, která má i "dětský klub" ?
EvaL.
Příspěvky: 12
Registrován: 22 kvě 2015, 14:00

Re: Mallorca

Příspěvek od EvaL. »

Bohužel nevím, na Mallorce jsme nebyli, ale přidám se k tématu, také by mě to dost zajímalo ;) . Příští rok to totiž už snad klapne.
Odpovědět