Co na Ibize navštívit? [ 1105 ]

Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera jsou ostrovy nesoucí název Baleárské. Každý ostrov je něčím vyjímečný, ale všude naleznete křišťálové čisté moře, krásnou přírodu, bohatou historii a mnoho sportovního vyžití.
Pravidla fóra
Největším a nejnavštěvovanějším z Baleárských ostrovů je Mallorca.
Odpovědět
Mirka
Příspěvky: 7
Registrován: 06 led 2010, 07:24

Co na Ibize navštívit? [ 1105 ]

Příspěvek od Mirka »

Ahojky
poletíme na týden na Ibizu. Prosím můžete mi někdo poradit, co bychom si měli na Ibize prohlédnout? Co určitě nechceme jsou nekonečný mejdany a takový ty "párty " tak nějak se tomu tam říká, tomu bychom se rádi vyhnuli.
Čekám na vaše info a rady, co bychom tam měli určitě navštívit

Díky
Vilik
Příspěvky: 8
Registrován: 06 led 2010, 07:18

Re: Co na Ibize navštívit? [ 1105 ]

Příspěvek od Vilik »

zdravím tě,
to máš tedy zatraceně pravdu, byli jsme tam nedávno. Fakt se mi to až tak nelíbilo. Ibiza je prošpikovaná turisty. ze všech stran slyšíš němčinu. Můžu říct, že v sezóně je Ibiza přelidněná a připadá mi turisticky jakoby vydrancovaná. Půjčili jsme si auto a prostě jsme jezdili po ostrově. Našli jsme si pláže, kde nebylo, až tak moc lidí. Tak nevím, jestli na Ibize je něco co musíš vidět a poznat !

Asi město to je to, co bys asi neměla vynechat. Našli jsme si tam dvě malý hospůdky kam jsme chodili na jídlo a vařili moc dobře a jídlo bylo typický pro tento ostrov.

Určitě se nám líbil přístav. Diskotéky to nebylo to pravý pro nás.

A prý tam jsou nádherný západy slunce, ale ten západ slunce tam pozoruje i sto lidí na jednom místě, takže taky nic moc. No porostě žádná sláva.

To by tak bylo asi vše ode mne :(
VILIK
Přílohy
Západ slunce, který nakonec nebyl až tak moc romantický s tolika lidmi :(
Západ slunce, který nakonec nebyl až tak moc romantický s tolika lidmi :(
Mirka
Příspěvky: 7
Registrován: 06 led 2010, 07:24

Re: Co na Ibize navštívit? [ 1105 ]

Příspěvek od Mirka »

díky Vilíku,
to co jsi napsal, jsem jaksi očekávala, dovolená na Ibize nikdy nebyla mým snem. Většinou si vybíráme vzdálenější cíle, za pár dní letíme do Thajska a na podzim poletíme do Namibie. Protože v letošním roce máme výročí a zbývá nám ještě pár dní dovolený a zase ne tolik peněz, tak jsme si říkali, že vlastně Španělsko neznáme, tak proč nezkusit zrovna tu Ibizu. Jen jsem se o tom zmínila kolegům v práci a ti hned říkali cože ty a Ibiza ?? . Rozhodli jsme se, že diskotéky prostě budeme míjet a uděláme si jen takovou dovolenou, kde si budeme užívat koupání, opalování a lenošení. Uvidíme když tak si půjčíme to auto a projedeme se po ostrově.
Mirka
Radim
Příspěvky: 4
Registrován: 06 led 2010, 07:16

Re: Co na Ibize navštívit? [ 1105 ]

Příspěvek od Radim »

ahoj
tak se musím také připojit co napsal Vilík. Ibiza je těžce postižená turisty. Taky jsme tam byli a půjčili jsem si tam motorku a projeli jsme ostrov křížem krážem, našli jsem tam pár malinkých vesniček a kde byly i nějaký památky. Je tam jeskyně a hrad, určitě to stojí za prohlídku...
Přílohy
Moře je na Ibize čisté
Moře je na Ibize čisté
Mirka
Příspěvky: 7
Registrován: 06 led 2010, 07:24

Re: Co na Ibize navštívit? [ 1105 ]

Příspěvek od Mirka »

hm to zní dobře, taky si asi půjčíme motorku na 2 nebo 3 dny. To se pak můžeme zastavit na jak dlouho chceme. Takhle jsme to už udělali v Řecku bylo to super . Moc děkuji za tipy
Odpovědět