Mallorca - místa "kde se něco děje"

Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera jsou ostrovy nesoucí název Baleárské. Každý ostrov je něčím vyjímečný, ale všude naleznete křišťálové čisté moře, krásnou přírodu, bohatou historii a mnoho sportovního vyžití.
Pravidla fóra
Největším a nejnavštěvovanějším z Baleárských ostrovů je Mallorca.
Odpovědět
Sapor
Příspěvky: 10
Registrován: 21 pro 2009, 13:05

Mallorca - místa "kde se něco děje"

Příspěvek od Sapor »

Ahoj lidi,

chtěl bych s kámošem letět v půlce srpna na Mallorcu, je nám 30 let. Máme zájem o nějaké rušnější letovisko, kde je noční život na vysoké úrovni (noční kluby, diskotéky, bary).
Můžete doporučit?
Puska
Příspěvky: 1
Registrován: 01 dub 2010, 12:18

Re: Mallorca - místa "kde se něco děje"

Příspěvek od Puska »

Mohu doporučit určitě letovisko Cala Ratjada, kde jsou pěkné hospůdky. Na promenádě u přístavu je spousta restaurací a zábavných podniků. Také Cala Millor patří k rušnějším místům.
karmen
Příspěvky: 2
Registrován: 08 kvě 2013, 15:30

Re: Mallorca - místa "kde se něco děje"

Příspěvek od karmen »

boli sme v hoteli značky Insotel na viacerých baleárskych ostrovoch, odporúčam
lenka_remesova
Příspěvky: 4
Registrován: 08 črc 2013, 15:56

Re: Mallorca - místa "kde se něco děje"

Příspěvek od lenka_remesova »

ahoj karmen, chystáme se s kamarádkou na konci srpna na Mallorcu. dívala jsem se na ty hotely, který doporučuješ a jeden jsem našla na Mallorce poblíž Cala Millor, kde jsem byla jako malá a pamatuju si, že tam bylo strašně moc turistů ... :( Ale možná pčímo okolo toho hoInsotel hotelu to nebude tak hrozný... koukala jsem na googlu na nějaký obrázky Anguila Cala Mendia a vypadá to tam víc klidně. Ten hotel je ale trochu dražší, tak mě zajímalo, jestli jsi byla přímo v tomhle a jestli se ti tam líbilo, popřípadě jak to vypadá v okolí? Mám na mysli Insotel Club Cala Mandia.
Díky moc za každou radu ;)
lenka_remesova
Příspěvky: 4
Registrován: 08 črc 2013, 15:56

Re: Mallorca - místa "kde se něco děje"

Příspěvek od lenka_remesova »

Tak nakonec jsme se rozhodli pro jinou oblast. Jedeme do Cala Figuera. Jeden známý mi tam doporučil hotel Rocamar. Tak snad to bude fain ;)
Odpovědět