Poradím vám o Ibize

Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera jsou ostrovy nesoucí název Baleárské. Každý ostrov je něčím vyjímečný, ale všude naleznete křišťálové čisté moře, krásnou přírodu, bohatou historii a mnoho sportovního vyžití.
Pravidla fóra
Největším a nejnavštěvovanějším z Baleárských ostrovů je Mallorca.
Odpovědět
Sycek
Příspěvky: 3
Registrován: 01 dub 2010, 12:01

Poradím vám o Ibize

Příspěvek od Sycek »

Dobrý den

Byl jsem již několikrát na Ibize, jezdil jsem tam pravidelně 20 let. Takže pokud byste měl někdo nějaké dotazy týkající se Ibizi, tak vám nabízím své rady :)
S pozdravem Sýček
Bobik
Příspěvky: 14
Registrován: 13 led 2010, 07:14

Re: Poradím vám o Ibize

Příspěvek od Bobik »

Ahoj
Tak to se mi hodí, opravdu mám několik otázek:
1) nevíte náhodou jak je daleko hotel Costa Sur (San Antonio) od centra?
2) Jak to tam vypadá s autem. Udělal bych si rád nějaký průzkum ostrova a nevím na kolik to vyjde. Co doporučujete? Nebo mám jezdit raději autobusem a chodit pěšky?
Předem děkuji.
Rodeo
Příspěvky: 9
Registrován: 28 led 2010, 22:46

Re: Poradím vám o Ibize

Příspěvek od Rodeo »

Čau také ti mohu dát odpověď. V minulém roce jsem byl poporvé na Ibize, Playa den Bossa a také jsem si chtěl půjčit auto.
Když si vyšel z hotelu, tak každých pár metrech byl nějaký poskytovatel. Jeden den jsme pozorovali ceny a druhý den jsme vyrazili k tomu, kde to bylo nejvýhodnější. Na začátku května to vyšlo na 26 € za den.
Měj se.
Stika
Příspěvky: 2
Registrován: 01 dub 2010, 12:13

Re: Poradím vám o Ibize

Příspěvek od Stika »

Ahoj
Také mám dotaz.
Existují na Ibize nějaká klidná místa? A co je nejdůležitejší, hlavně aby pláže nebyli přeplněné. Líbil by se mi i hotel s valstní pláží.
Můžeme vyrazit ještě i v říjnu, nebo tam už bude ošklivé počasí a nebude to na koupání?
Telka
Příspěvky: 2
Registrován: 23 bře 2010, 18:12

Re: Poradím vám o Ibize

Příspěvek od Telka »

My byli v Santa Eulalia. Tak jsou hotely přímo s pláží. V okolí je navíc plno obchodů, restaurace, kavárny, pláže a přístav. Ve skutečnosti je tam všechno, ale není tam takový humbuk.
Po celém ostrově najdete nádherné pláže, které nejsou přeplněné jako jihozápad či východ / severovýchod.
V říjnu může být počasí ještě pořád super, hlavně bude teplé moře. Doporučovala byl ale první polovinu října. Ale samozřejmě na říjen vám už záruku na počasí nikdo nedá.
Zdravím
Sapor
Příspěvky: 10
Registrován: 21 pro 2009, 13:05

Re: Poradím vám o Ibize

Příspěvek od Sapor »

Ahoj
Hledáme nějaký pěkný hotel s AL inclusive na Ibize, který by měl mírně písečné pláže vhodné pro děti. Děkuji
Sycek
Příspěvky: 3
Registrován: 01 dub 2010, 12:01

Re: Poradím vám o Ibize

Příspěvek od Sycek »

Dobrý den, tak konečně můžu také poradit. Co Club Cala Llenja. Na pláži jste za 10 minut pěšky a je ideální pro děti. Jen je to tam hloupé pro kočárky. Můžete si vybrat i z různého typu hotelů.
Odpovědět