Stojí za to vidět Disneyland v Paříži?

Proslavená svým vínem, patří Francie k nejoblíbenějším cestovatelským zemím. Paříž je doslova magnetem na turisty, ale také Alpy, Pyreneje a ostrov Korsika jsou pojmy.
Pravidla fóra
DO Francie vyrážíme nejčastěji na eurovíkendy nebo jiné poznávací zájezdy. Hlavně o nich jsou následující diskuse.
Odpovědět
Vrtak
Příspěvky: 4
Registrován: 20 led 2010, 19:01

Stojí za to vidět Disneyland v Paříži?

Příspěvek od Vrtak »

Ahoj všichni cestovatelé
Plánuju, že vezmu naší rodinku (manželka a 2 děti) na výlet do Disneylandu. Jen by mě zajímlo, jestli to za ty peníze stojí. Prohlížím si jen obrázky na netu či v katalogu, ale chtěl bych vědět, zda do toho jít a ty peníze utratit. Vypadá to opravdu tak velkolepě jako na těch obrázkách?
Kytka
Příspěvky: 8
Registrován: 13 led 2010, 07:02

Re: Stojí za to vidět Disneyland v Paříži?

Příspěvek od Kytka »

Čauky
Já byla v Disneylandu v dubnu a musím říct, že jsem byla naprosto okouzlen. A to nejsem dítě (25 let) a tak si dokážu představit, jak to musí působit na děti. Je to obrovské a myslím, že návštěvu to rozhodně stojí, hlavně když máte i dvě děti.
Bratr
Příspěvky: 13
Registrován: 21 pro 2009, 15:49

Re: Stojí za to vidět Disneyland v Paříži?

Příspěvek od Bratr »

Ahojky. Já jsme byl před měsícem také s přítelkyní v Paříži. Jenže naplánovali jsme si tolik věcí, že jsme prostě vše stihnout nemohli a tak vypadl právě disneyland a teď toho litujeme.
Do Paříže se hned další dovolenou plánujeme vrátit a tak to napravíme. Je to velkolepé město, zamilujete si ho.
Vrtak
Příspěvky: 4
Registrován: 20 led 2010, 19:01

Re: Stojí za to vidět Disneyland v Paříži?

Příspěvek od Vrtak »

Děkuju všem za rady, už jsme to probral i s rodinou. Děti byli samozřejmě nadšeni........a co bychom pro ně neudělali :)
EvaL.
Příspěvky: 12
Registrován: 22 kvě 2015, 14:00

Re: Stojí za to vidět Disneyland v Paříži?

Příspěvek od EvaL. »

Prosím vás, jak jste jeli do toho Disneylandu? Na vlastní pěst autem? Poradíte někdo nějaké vhodné ubytování v Paříži? Nejlépe osobně ověřené? Dík
Odpovědět