Co se dá vidět v Minneapolisu [ 1088 ]

Vysněné cíle mnohých cestovatelů a dobrodruhů. Na západě Los Angeles a San Francisco, na východě New York a Florida a mezi tím nepřeberně možností, podobně jako v kanadských národních parcích.
Odpovědět
Andel
Příspěvky: 7
Registrován: 06 led 2010, 07:25

Co se dá vidět v Minneapolisu [ 1088 ]

Příspěvek od Andel »

ahoj,
jsem rád, že jsem tady objevil diskuzi o USA. Chtěl bych letět do Minneapolisu, je to největší město státu Minnesota. Už jsem byl v několika státech USA, ale tady mne fakt nic nenapadá co by tam mohlo být k vidění.

Máte někdo nějaké doporučení.?
Alexa
Příspěvky: 12
Registrován: 06 led 2010, 07:28

Re: Co se dá vidět v Minneapolisu [ 1088 ]

Příspěvek od Alexa »

Čus
Já jsem byla vMinneapolisu před pár lety se známými. Fakt mi tedy neutkvělo v hlavě nic, co by stálo za návštěvu (myslím tím nějaké pamětihodnosti atd.), ale byla jsem tam v největším nákupním centru v Americe a je druhé největší na světe, bylo to fakt impozantní.
Možná, jsem byla tehdy ještě hodně mladá :-)
To jsem ti moc neporadila co? Určitě ti ještě odpoví někdo jiný a poradí......paaaaaaaaa Alexa
Myska
Příspěvky: 4
Registrován: 13 led 2010, 07:02

Re: Co se dá vidět v Minneapolisu [ 1088 ]

Příspěvek od Myska »

čau
Minneapolis je pro mne můj druhý domov. Město St Paul a Minneapolis jsou dvě města nedaleko od sebe tvoří metropolitní oblast. Města jsou dost rozdílná St Paul město konzervativní a Minneapolis je město mladých lidí je takové hodně uvolněné, možná to je tím, že je tam velká universita.
Tak snad jsem ti nějak pomohla.
Přiložím ti fotičky
Přílohy
Minneapolis
Minneapolis
Minneapolis v noci
Minneapolis v noci
Odpovědět