Kdo zná Uruguay? [ 1169 ]

Brazílie je nejen země fotbalu a přátelských lidí, ale také deštných amazonských pralesů. Argentina uchvátí hornatou a jedinečnou krajinou i svým Buenos Aires.
Pravidla fóra
Příspěvky o jižní Americe. Argentina má Buenos Aires a vodopády Iguazu, Brazílie Rio de Janeiro a pláž Copacabana, v Peru je Machu Picchu a jezero Titikaka a Chile má pro turisty Patagonii a poušť Atacama.
Odpovědět
Felix
Příspěvky: 7
Registrován: 13 led 2010, 07:07

Kdo zná Uruguay? [ 1169 ]

Příspěvek od Felix »

Ahoj,
rád bych se vám všem představil. Už několik let bydlím s mojí rodinou v Uruguay. Nikdy bych se tam odsud nechtěl už stěhovat nikam jinam. Tahle malá zemička je to co jsem hledal. Někomu se to bude možná zdát nudný, ale my raději žijeme bez násilí a v zeleni. Je tam prostě nádherný pozorovat přírodu, každý rok tudy táhnou velryby, tuleni tu žijí vedle nás, roztodivné ptactvo, je úžasný žít takový jednoduchý a přitom spokojený život. Možná budete někdo potřebovat nějaké informace o týhle krásný zemi, tak jsem k dispozici.
Těším, že někdo napíšete, rád si pokecám česky :) Felix
Přílohy
Uruguay
Uruguay
Kutil
Příspěvky: 4
Registrován: 28 led 2010, 22:48

Re: Kdo zná Uruguay? [ 1169 ]

Příspěvek od Kutil »

Ahoj,
taky bych možná s rodinou šel tak za tři nebo čtyři měsíce do Uruguaye. Teď jsme v Belize, ale tady se nám přestává líbit, je tu všechno strašně drahý. Proto chceme odejít. Problém je v tom, že tam nikoho neznáme a hledáme nějaký kontakt. Možná bys nám mohl pomoct, třeba sehnat nějaký levný ubytování atd. Tak jo budu se těšit, že napíšeš. Kutil
juracek
Příspěvky: 1
Registrován: 02 bře 2013, 11:39

Re: Kdo zná Uruguay? [ 1169 ]

Příspěvek od juracek »

To mě velmi těší. Byl jsem zde 10 týdnů pracovně na Montes del Plata, tak to jsem rád, že se mohu dozvědět více o této zemi. Nebydlíte náhodou v Los Carlos? Našel jsem zde dům, kde na zahradě mají velký nápis slunko. Tak jsem si říkal, že by to mohli být Češi.
Romana
Příspěvky: 1
Registrován: 28 úno 2015, 11:30

Re: Kdo zná Uruguay? [ 1169 ]

Příspěvek od Romana »

Ahoj, je někdo momentálně teď v Uruguay?
Nobra
Příspěvky: 1
Registrován: 16 kvě 2016, 15:39

Re: Kdo zná Uruguay? [ 1169 ]

Příspěvek od Nobra »

Zdravím,
Dostal jsem se na toto fórum, jelikož pobyt v Uruguayi mě zajímá. Během několika dnů (květen 2016) se chystám tuto zemi navštívit a rád bych využil i informací, jak nabízí Felix. Já jsem především pacifista a jako Evropan, dosud takhle žijící, tzn. s totálně vymytým mozkem jedné ovce, člena evropského stáda, mě dost zajímá bezpečnost - a samozřejmě i další. Budu rád za Vaše reakce :)
Ñobra
Odpovědět