Hledám hotel na Seychelech [ 1128 ]

Stovka malých ostrůvků v Indickém oceánu. Nádherné pláže a průzračná voda dělají ze Seychell ráj pro obdivovatele podmořského světa.
Pravidla fóra
Zajímavosti, zážitky, postřehy i dotazy k této vzdálené ostrovní zemi. Na stránkách Seychely naleznete podrobnější informace.
Odpovědět
Lumir
Příspěvky: 10
Registrován: 06 led 2010, 07:22

Hledám hotel na Seychelech [ 1128 ]

Příspěvek od Lumir »

Moc vás zdravím, potřebuji radu...,

už jste někdo byl v hotelu Berjaya Beau Vallon Bay Beach v blízkosti Mahé.

1) Víte jaké tam je vybavení a jaké tam jsou možnosti sportovního vyžití?
2) Jaký tam je jídlo a jestli tam jsou ještě nějaký poplatky.

Chtěl bych tam jezdit na plachetnici mezi ostrovy.
Víte někdo něco ?? :lol:
Lumír
Buben
Příspěvky: 11
Registrován: 13 led 2010, 07:00

Re: Hledám hotel na Seychelech [ 1128 ]

Příspěvek od Buben »

ČUS, jen si to tady tak pročítám a nedá mi to, abych alespoň nenapsal, to byl můj sen navštívit takovou nějakou krásnou destinaci
závidím ti -:) a pošli nějaké fotičky, až se vrátíte
Bruno
Příspěvky: 10
Registrován: 13 led 2010, 07:04

Re: Hledám hotel na Seychelech [ 1128 ]

Příspěvek od Bruno »

Čaues,
už jsem byl 2 krát na Seychelech , ale to co ty chceš vědět zrovna nebyla moje pláž snů. Asi jsem trochu rozmazlenej, ale já mám nejraději pláže v La Digue. Nebydleli jsme v hotelu, bydleli jsme v hostinském domě, bylo to o hodně levnější a jídlo bylo vždycky super mnam :P
Přílohy
Seychelly a mé oblíbené místo
Seychelly a mé oblíbené místo
Bratr
Příspěvky: 13
Registrován: 21 pro 2009, 15:49

Re: Hledám hotel na Seychelech [ 1128 ]

Příspěvek od Bratr »

Berjaya Beau Vallon Bay

...to je hodně velký a živý hotel na hlavní pláži s možností zábavy v okolí.
Berjaya Beau Vallon Bay Beach obklopený tropickou zahradou je na nejživější pláži ostrova Mahé s kavárnami a bary v okolí. Písek je jemný, bez kamenů i korálů a plavání v klidné vodě bezpečné. V hotelu je taky bazén (lehátka,ručníky bez příplatku), bary, dětské hřiště...
To je tak, co já bych o něm napsal Bratr
Kvido
Příspěvky: 9
Registrován: 06 led 2010, 07:31

Re: Hledám hotel na Seychelech [ 1128 ]

Příspěvek od Kvido »

Čaues,
prosím tě napiš, kde jste byli v La Digue ubytováni. Taky chceme jen takovej nějakej malej bungalov. Jako na drahý hotely, nemáme peníze a raději je vydáme za něco jinýho, máme s sebou malý dítě a auto si chceme taky vypůjčit...
moc dík čau Kvido
Bruno
Příspěvky: 10
Registrován: 13 led 2010, 07:04

Re: Hledám hotel na Seychelech [ 1128 ]

Příspěvek od Bruno »

Zdravím, tak to jsem zase já :)
v La Digue jsem byli ubytováni u jednoho Němce, on má za manželku jednu místní. Byli jsme ubytovaný u něj na zahradě, má 3 bungalovy - každý má 2 pokoje a jsou uprostřed ostrova. Na kole to je na pláž sotva 10 minut a pro děti ideální, je to prostě taková velká vana. Určitě jsou taky pěkný pláže D'Argent, Grand Anse, Petit Anse tam to je na kole trochu dál ale dá se. Plavat tam můžeš kvůli proudům jen listopadu a dubnu.
Jestli potřebuješ další info tak napiš Bruno
Přílohy
Další fotička ze sbírky - Seychely
Další fotička ze sbírky - Seychely
Odpovědět