Sardinie - jsou tam hezké pláže? [ 1027 ]

Vyhlášená svou kuchyní, patří tato země u Středozemního moře k turisticky nejnavštěvovanějším. V Itálii je mnoho historických památek a patří k ní také ostrovy Sardínie, Sicílie a Elba.
Pravidla fóra
K jedné z nejnavštěvovanějších zemí našimi turisty patří bezesporu Itálie. Malta již tak navštěvovaná není, ale své místo na cestovatelské mapě si určitě zaslouží. Diskutuje se zde o ubytování v Itálii, cestování do této jihoevropské země a dalších tématech s Itálií a Maltou souvisejících.
Odpovědět
Packa
Příspěvky: 3
Registrován: 16 pro 2009, 16:45

Sardinie - jsou tam hezké pláže? [ 1027 ]

Příspěvek od Packa »

Ahojky,

slyšela jsem, že pláže na Sardinii se podobají plážím v Karibském moři. Může mi to někdo potvrdit (nebo rozmluvit)?
Hudec
Příspěvky: 6
Registrován: 17 pro 2009, 09:06

Re: Sardinie - jsou tam hezké pláže? [ 1027 ]

Příspěvek od Hudec »

Nazdar, to tedy fakt nevím jestli se by se to dalo takhle říci, za jedno Sardinie není v Karibiku a i tam si nejsou pláže podobné.
Přílohy
Přikládám foto Kalábrie, zda ti nějak ulehčí rozhodování :)
Přikládám foto Kalábrie, zda ti nějak ulehčí rozhodování :)
Sapor
Příspěvky: 10
Registrován: 21 pro 2009, 13:05

Re: Sardinie - jsou tam hezké pláže? [ 1027 ]

Příspěvek od Sapor »

ahoj
moje definice pro karibské pláže je bílý písek, nádherně tmavě modré moře a palmy. Na Sardinii jsou také dvě velice nádherné pláže Costa Smeralda a Costa Verde. Ty by se mohly částečně podobat karibským plážím, ale teplota vody tě okamžitě vrhne zpět do evropské skutečnosti :!: :D
michaln1
Příspěvky: 1
Registrován: 14 črc 2016, 13:55

Re: Sardinie - jsou tam hezké pláže? [ 1027 ]

Příspěvek od michaln1 »

Na Sardinii je spousta nádherných pláží, procestoval jsem ji skoro celou a co pláž, to klenot. Často jsou za pláží písečné duny či krásné jezero. Je zde hodně pláží i s jemným bílým pískem jako v Karibiku.
karafice
Příspěvky: 5
Registrován: 25 říj 2016, 17:57

Re: Sardinie - jsou tam hezké pláže? [ 1027 ]

Příspěvek od karafice »

michaln1 píše:
> Na Sardinii je spousta nádherných pláží, procestoval jsem ji skoro celou a
> co pláž, to klenot. Často jsou za pláží písečné duny či krásné jezero. Je
> zde hodně pláží i s jemným bílým pískem jako v Karibiku.
Souhlasím, na Sardinii jsem byla minulým rokem s přítelem, byli jsme tam 12 dní a procestovali fakt celou. Nádherná byla Costa Smeralda, tu doporučuju asi nejvíce.
Odpovědět