Rhodos - Kréta - Kemer chceme peknou dovolenou [ 1096 ]

U Středozemního moře ležící Řecko je oblíbenou turistickou zemí. Athény jsou vyhlášeným cílem, ale nejnavštěvovanější jsou řecké ostrovy jako Kréta, Rhodos, Korfu, Santorini a Kos.
Pravidla fóra
Informace o největším a nejjižnějším řeckém ostrově naleznete na webu věnovaném Krétě. Dalším ostrovem, kterému se věnuje celý web, je Rhodos. Ostrovy zaujímají téměř jednu čtvrtinu rozlohy celého Řecka a jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů pro letní dovolenou.
Pokud i vy patříte mezi příznivce této jihoevropské země, podívejte se na aktuální nabídku last minute do Řecka a zjistíte, že navštívit některý z ostrovů nebo pevninské Řecko nemusí rozhodně stát velké peníze.
Odpovědět
Drozd
Příspěvky: 13
Registrován: 21 pro 2009, 13:02

Rhodos - Kréta - Kemer chceme peknou dovolenou [ 1096 ]

Příspěvek od Drozd »

Zdravím,
chtěli bychom někam na nějakou pěknou dovolenou. Nemáme ale zájem jen být na hotelu nebo na pláži. Večer bychom chtěli jít na nějakou diskotéku nebo někde dobře zapařit. V poslední době jsem toho dost slyšel o Kemeru (Turecko), že to tam není až tak špatný. Už jsme byli v Side a i Beleku super hotely jinak nikde nic.
Petra
Příspěvky: 6
Registrován: 21 pro 2009, 15:50

Re: Rhodos - Kréta - Kemer chceme peknou dovolenou [ 1096 ]

Příspěvek od Petra »

Před časem jsem byla na Rhodu ve Faliraki zdálo se mi, jako by tam byla nějaká párty pořád se tam něco dělo. To samý jsem zažila i na Krétě v Hersonisosu ...
Ivule
Příspěvky: 9
Registrován: 06 led 2010, 07:32

Re: Rhodos - Kréta - Kemer chceme peknou dovolenou [ 1096 ]

Příspěvek od Ivule »

Zdravím Petruš,

Kemer má čtyři Open-Air-Discos přímo na pláži, ale jen do října. Potom tam je taková menší ulička, kde je ca 6 - 8 barů, tam jsou většinou muzikanti a hraje se live. Podle mne to ani není špatný v baru na pláži. Když chcete vyloženě pařit :P, tak si musíte ale zabukovat hotel přímo v Kemeru.

Jestli budete dojíždět z z okolních letovisek jako je Kiris, Göynük, Beldibi atd., tak to pak máte špatný s dopravou do hotelu. Místní doprava tam jezdí jen do půl noci a pak musíš taxíkem a to je sakra drahý. :roll:

Podle mne nejlepší na párty v Turecku je Bodrum
Paaaa Ivule
Přílohy
V Turecku jsme se nikdy nenudili
V Turecku jsme se nikdy nenudili
Bodrum naše pláž
Bodrum naše pláž
Bodrum, restaurace na pláži
Bodrum, restaurace na pláži
Turecko_Bodrum3.jpg (47.98 KiB) Zobrazeno 1839 x
Odpovědět