Kréta nebo Zakynthos?

U Středozemního moře ležící Řecko je oblíbenou turistickou zemí. Athény jsou vyhlášeným cílem, ale nejnavštěvovanější jsou řecké ostrovy jako Kréta, Rhodos, Korfu, Santorini a Kos.
Pravidla fóra
Informace o největším a nejjižnějším řeckém ostrově naleznete na webu věnovaném Krétě. Dalším ostrovem, kterému se věnuje celý web, je Rhodos. Ostrovy zaujímají téměř jednu čtvrtinu rozlohy celého Řecka a jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů pro letní dovolenou.
Pokud i vy patříte mezi příznivce této jihoevropské země, podívejte se na aktuální nabídku last minute do Řecka a zjistíte, že navštívit některý z ostrovů nebo pevninské Řecko nemusí rozhodně stát velké peníze.
Odpovědět
Pajinka76
Příspěvky: 1
Registrován: 09 črc 2010, 10:54

Kréta nebo Zakynthos?

Příspěvek od Pajinka76 »

Ahoj chtěla bych si nechat poradit. Rozhodla jsem se jet s CK Brenna do Řecka a teď se potřebuju rozhodnout jestli na Krétu nebo raději na Zakynthos. Poradíte mi kde je klidněji a stálejší počasí? Chtěla bych jet na konci sezóny v září. Děkuji za rady a názory.
Ivule
Příspěvky: 9
Registrován: 06 led 2010, 07:32

Re: Kréta nebo Zakynthos?

Příspěvek od Ivule »

Ahoj Pájinko :D

pokud bych si mohla vybírat já, tak já bych určitě zvolila ten Zakynthos. S přítelem jsem tam byla již dvakrát a moc jsme si to tam oblíbili. A o počasí bych se nebála, ještě i v zaří se určitě vykoupete! Též jezdíme až po sezóně, je tam méně lidí a větší klid.

Přeji krásnou dovolenou
Strelec
Příspěvky: 4
Registrován: 21 pro 2009, 12:56

Re: Kréta nebo Zakynthos?

Příspěvek od Strelec »

Čauky holky,

no nevim nevim, to já zas nedám dopustit na Krétu :lol: :!: Je tam plno věcí, které stojí za to vidět...my se tam jezdíme i potápět. Hotel Kavros Beach ***+ ale bohužel neznám, ale na hotelu zas až tak moc nezáleží, stejně většinu času trávíš venku. A jak to má 3 a více hvězdiček, tak bych se nebál 8-)

Určitě si to moc uží, ať už se vydáš na Krétu či Zakynthos - hlavně dobrou náladu sebou.
Uživatelský avatar
bibionka
Příspěvky: 10
Registrován: 29 bře 2008, 11:21

Re: Kréta nebo Zakynthos?

Příspěvek od bibionka »

Ahojky Pájinko,
tak pokud ti pomůže i moje zkušenost tak já jsem jednoznačně pro Zakynthos :) . Byla jsem tam už několikrát a pořád je to ostrov, který mě umí něčím překvapit. Většinou létám září/říjen a teploty jsou velice příjemné okolo 35 stupňů. Kréty jsem se vždycky "bála", že tam bude moc lidí a po jedné zkušenosti, kdy jsem chtěla změnu, se mi to i potvrdilo. Přeplněné pláže nemám ráda takže brrr...pro mě nikdy více :( Jezdím téměř pravidelně s Ck Mile, protože jsou vždy vstřícní, s Řeckem mají hodně zkušeností a delegáti/ky na místě jsou prostě úžasní/né. Ještě nikdy se mi nestalo, že bych se od nich v případě potřeby nedočkala pomoci. Takže pokud jsem trošku pomohla jsem ráda...čauky :)
Odpovědět