Zakynthos

U Středozemního moře ležící Řecko je oblíbenou turistickou zemí. Athény jsou vyhlášeným cílem, ale nejnavštěvovanější jsou řecké ostrovy jako Kréta, Rhodos, Korfu, Santorini a Kos.
Pravidla fóra
Informace o největším a nejjižnějším řeckém ostrově naleznete na webu věnovaném Krétě. Dalším ostrovem, kterému se věnuje celý web, je Rhodos. Ostrovy zaujímají téměř jednu čtvrtinu rozlohy celého Řecka a jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů pro letní dovolenou.
Pokud i vy patříte mezi příznivce této jihoevropské země, podívejte se na aktuální nabídku last minute do Řecka a zjistíte, že navštívit některý z ostrovů nebo pevninské Řecko nemusí rozhodně stát velké peníze.
Odpovědět
Uživatelský avatar
bibionka
Příspěvky: 10
Registrován: 29 bře 2008, 11:21

Zakynthos

Příspěvek od bibionka »

V loni jsme byli s kamarádkou na Zakynthosu, přímo v oblasti Aghios Sostis. Byla to skvělá dovolená.Nádherné písčité pláže, ochotní lidé. Ubytování ve studiu nám úplně stačilo. Chtěli jsme spíš poznávat zdejší okolí. K výletům doporučuji zapůjčit si auto v průměru 50 EUR/den. Nejhezčí výlet byl na pláž Navajo a plávání v Modrých jeskyních. Pokud nemáte rádi zaplněné pláže a všude spousty turistů tak Aghios Sostis mohu jen doporučit. ;)
Přílohy
Modré jeskyně
Modré jeskyně
pláž Navajo a vrak lodě Ztroskotání
pláž Navajo a vrak lodě Ztroskotání
anniiii
Příspěvky: 1
Registrován: 29 bře 2008, 11:54

Re: Zakynthos

Příspěvek od anniiii »

Naprosto souhlasím.Pro mě byl i zážitek přivstat si a vyfotit si 100 letou želvu Careta Careta, která pravidelně každý den připlouvá (okolo 9 hod. místního času) k pláži Laganas kde jí místní rybáři krmí. :)
Přílohy
DSC01269_1.jpg
carolin
Příspěvky: 22
Registrován: 02 dub 2008, 15:09

Re: Zakynthos

Příspěvek od carolin »

No to je fakt nádhera ta želva. To by se mi taky líbilo. Kde jste si to kupovali já jsem z Chomutova nevíte jestli také tento pobyt tady někdo nabízí?
Uživatelský avatar
bibionka
Příspěvky: 10
Registrován: 29 bře 2008, 11:21

Re: Zakynthos

Příspěvek od bibionka »

Ahoj,
vím, že zájezd pořádala CK Mile, ale kamarádka to našla a koupila přes internet jenže už ti přesně nepovím na jakých stránkách to bylo. Pravda je, že byli z Chomutova, ale mi jsme šli na pobočku v Praze. Zkusím je najít a kdyžtak ti písnu www stránky. :)

zatím čauky
carolin
Příspěvky: 22
Registrován: 02 dub 2008, 15:09

Re: Zakynthos

Příspěvek od carolin »

Ahoj jsi moc hodná, že se podíváš, která cestovka ten Zakynthos prodává. Moje sestra byla s rodinou na Korfu, ale prý tam jsou tmavé pláže tak tam se mi moc nechce ;)
veruca
Příspěvky: 19
Registrován: 06 dub 2008, 11:32

Re: Zakynthos

Příspěvek od veruca »

Tak já jsem byla před dvěma s kamarádkou na Korfu v Agios Stefanos a měli jsme krásný světlý písek:-)
Odpovědět