Dá se vydržet cesta busem

U Středozemního moře ležící Řecko je oblíbenou turistickou zemí. Athény jsou vyhlášeným cílem, ale nejnavštěvovanější jsou řecké ostrovy jako Kréta, Rhodos, Korfu, Santorini a Kos.
Pravidla fóra
Informace o největším a nejjižnějším řeckém ostrově naleznete na webu věnovaném Krétě. Dalším ostrovem, kterému se věnuje celý web, je Rhodos. Ostrovy zaujímají téměř jednu čtvrtinu rozlohy celého Řecka a jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů pro letní dovolenou.
Pokud i vy patříte mezi příznivce této jihoevropské země, podívejte se na aktuální nabídku last minute do Řecka a zjistíte, že navštívit některý z ostrovů nebo pevninské Řecko nemusí rozhodně stát velké peníze.
Odpovědět
strom15
Příspěvky: 9
Registrován: 28 bře 2008, 16:06

Dá se vydržet cesta busem

Příspěvek od strom15 »

Dobrý den,

snad to není zakázané, dát podobný dotaz do dvou sekcí. Opravdu by mne zajímalo, jak náročná je cesta na dovolenou do Řecka busem. Byla by jen jedna (druhá je letecky), ale mám z ní obavy. Zájezd má dobrou cenu, je v mimosezóně a tak by asi horko nehrozilo, spíš jde o tu délku. Napsal jsem to také do sekce cestování autobusem, snad mi někdo odpoví.

Děkuji.
carolin
Příspěvky: 22
Registrován: 02 dub 2008, 15:09

Re: Dá se vydržet cesta busem

Příspěvek od carolin »

Ahoj,
cesta autobusem byla tedy pro mne dost náročná a to jsem jela do Španělska měly jsme bus s lůžkovou úpravou. nevím jestli bych to absolvovala ještě jednou. Vydržím 1000 km do Chorvatska nebo i do Itálie kdy jedu na noc, kdy většinu prospím. Nevadila by mi cesta busem, kdybych byla už v důchodu, ale je mi líto dovolené tu si chci užívat a ne ji trávit 3 dny v buse. Ale to je fakt jen můj názor, myslím že by si to každý měl zkusit.
Odpovědět