Dovolená v květnu?

Do Chorvatska láká především jeho pobřeží. Istrie a Dalmácie jsou velkými turistickými magnety. Mnohé chorvatské ostrovy mají krásné pláže a v zemi jsou i chráněné přírodní parky.
Pravidla fóra
Zdaleka nejvíce českých turistů tráví svou letní dovolenou na plážích v oblíbeném Chorvatsku. Zdaleka nejoblíbenější způsob dopravy českých turistů do Chorvatska je vlastní automobil a ti nejčastějí požadují v Chorvasku pouze ubytování. K jejich škodě však málo z nich vyrazí na nějaký z poznávacích zájezdů a přitom toho má tato země tolik co nabídnout. Chorvatsku je věnováno právě toto fórum.
Odpovědět
Jaroslav
Příspěvky: 3
Registrován: 16 dub 2008, 11:05

Dovolená v květnu?

Příspěvek od Jaroslav »

Ahoj,
jsem zvědavý, jestli mám jet na dovolenou do Brače v květnu (25-31), je to vhodná doba nebo ne?
Jsme skupinka svobodných mužů hledající zábavu, noční život, kluby a děvčata. Myslel jsem si, že je to možná moc brzy na dovolenou, ale léto je už pozdě. Bývá tu mnoho lidí nebo ne? Je lepší být v hlavním městě?
Každá rada je vítána a oceněna. Děkuji moc.
honzino
Příspěvky: 3
Registrován: 10 dub 2008, 14:38

Re: Dovolená v květnu?

Příspěvek od honzino »

Myslím si, že květen je opravdu moc brzy jet na tenhle ostrov. Pokud hledáš zábavu, noční život, kluby a děvčataměl bys spíš zkusit Zahřeb nebo Split, protože jsou to větší města a v těch to žije celoročně.
Jana
Příspěvky: 5
Registrován: 14 dub 2008, 23:01

Re: Dovolená v květnu?

Příspěvek od Jana »

Souhlasím s předchozí odpovědí. Moc dívek ještě ani není doma ze školy (většina jich studuje ve Splitu a Záhřebu), některé bary ještě pravděpodobně nejsou otevřené, a většina lidí, kteří jezdí na ostrovy, jsou o trochu starší (asi hledají klid). Hlavní města jsou lepší nápad. Zkus tedy Split, Záhřeb anebo Rijeku.
Odpovědět