Kam nejlevněji do Chorvatska?

Do Chorvatska láká především jeho pobřeží. Istrie a Dalmácie jsou velkými turistickými magnety. Mnohé chorvatské ostrovy mají krásné pláže a v zemi jsou i chráněné přírodní parky.
Pravidla fóra
Zdaleka nejvíce českých turistů tráví svou letní dovolenou na plážích v oblíbeném Chorvatsku. Zdaleka nejoblíbenější způsob dopravy českých turistů do Chorvatska je vlastní automobil a ti nejčastějí požadují v Chorvasku pouze ubytování. K jejich škodě však málo z nich vyrazí na nějaký z poznávacích zájezdů a přitom toho má tato země tolik co nabídnout. Chorvatsku je věnováno právě toto fórum.
Odpovědět
Carmen
Příspěvky: 1
Registrován: 07 kvě 2008, 06:49

Kam nejlevněji do Chorvatska?

Příspěvek od Carmen »

Ahojky letos bychom se rády vydaly do ráje jménem Chorvatsko. Navštívila jsem ho pouze jednou, ale to byla společná rodinná dovolená, takže jsem si nemusela lámat hlavu s penězi. Letos jsem se ale rozhodla, že pojedu s kamarádkou, chceme prožít dovolenou nabytou legrací, pohodou, nočním životem... no prostě super dovolenou. Menším problémem jsou peníze, obě jsme studentky a brigády nás moc finančně neobohatily. Takže bychom se rády zeptaly, jestli někdo neví o nějakém levném a hezkém ubytování s dopravou a polopenzí do 5000 Kč? Chceme jet v červnu a to by ceny mohly být ještě relativně nízké, ale bojíme se jestli počasí nebude chladné?
Předem děkuji za rady
Jessca
Příspěvky: 4
Registrován: 14 črc 2015, 19:38

Re: Kam nejlevněji do Chorvatska?

Příspěvek od Jessca »

Ahoj, vím, že píšu o pár let později, ale třeba se to bude hodit i někomu jinému. :D
Já osobně jezdím na všechny dovolené s CK, je to pro mě příjemnější a i bezpečnější, možná i cenově výhodnější. Doporučila bych ti eTravel, s nimi jsem byla na různých místech a vždy vše OK
janavankova
Příspěvky: 3
Registrován: 21 dub 2016, 15:28

Re: Kam nejlevněji do Chorvatska?

Příspěvek od janavankova »

Ahoj,
my jezdíme s Adrialandem. Vždycky splní, co slíbí. ;) Máme rádi střední Dalmácii. Myslím, že dovolená v kempu nebo mobilním domu nepřijde na moc.
Odpovědět