Letecky do Chorvatska

Do Chorvatska láká především jeho pobřeží. Istrie a Dalmácie jsou velkými turistickými magnety. Mnohé chorvatské ostrovy mají krásné pláže a v zemi jsou i chráněné přírodní parky.
Pravidla fóra
Zdaleka nejvíce českých turistů tráví svou letní dovolenou na plážích v oblíbeném Chorvatsku. Zdaleka nejoblíbenější způsob dopravy českých turistů do Chorvatska je vlastní automobil a ti nejčastějí požadují v Chorvasku pouze ubytování. K jejich škodě však málo z nich vyrazí na nějaký z poznávacích zájezdů a přitom toho má tato země tolik co nabídnout. Chorvatsku je věnováno právě toto fórum.
Odpovědět
Jessca
Příspěvky: 4
Registrován: 14 črc 2015, 19:38

Letecky do Chorvatska

Příspěvek od Jessca »

Ahojte, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo do Chorvatska létá a jestli tam létá i nějaká CK?
Děkuji :-))
Tudud
Příspěvky: 8
Registrován: 16 črc 2015, 14:22

Re: Letecky do Chorvatska

Příspěvek od Tudud »

Dobry den,

ja v Chorvatsku byla asi 5 let zpatky letecky s malou dcerkou. Ted si nejak nemohu vzpomenout jak se jmenovala CK, ale podivam se vam do starych papiru a napisu :)
Tudud
Příspěvky: 8
Registrován: 16 črc 2015, 14:22

Re: Letecky do Chorvatska

Příspěvek od Tudud »

Tak jsem papiry nasla. Byla jsem s cestovni kancelari Nev dama a bylo to peckove
Jessca
Příspěvky: 4
Registrován: 14 črc 2015, 19:38

Re: Letecky do Chorvatska

Příspěvek od Jessca »

Děkuji za pomoc, ale našla jsem si od e-travel :)
Maruš
Příspěvky: 10
Registrován: 10 srp 2015, 12:31

Re: Letecky do Chorvatska

Příspěvek od Maruš »

Já byla v Chorvatsku s etravel(.)cz a byla jsem spokojená. Vše proběhlo v naprostém pořádku.
Odpovědět